Печатать книгуПечатать книгу

О нас (UA)

О нас

Сайт: Заочная Библейская школа
Курс: Заочная Библейская школа
Книга: О нас (UA)
Напечатано::
Дата: Вторник, 6 Декабрь 2022, 21:17

Інформація про Заочну Біблійну Школу

Заочна Біблійна Школа є проектом Біблійної місії та слугує її головниій меті: навчити та оснастити віруючих для служіння і їхніх церквах, малих групах та їхньому оточенні.

Заочна Біблійна Школа пропонує 35 курсів, як в електронному так і в класичному варіанті (книгою) російською мовою. Більшість курсів також перекладені або перекладаються на інші мови. Детальнішу інформацію Ви знайдете на сторінці "Історія Заочної Біблійної Школи".

Тут Ви можете завантажити інформаційний буклет.

Символ віри

Ми віруємо в цілісність Писання, що воно є Богом надхнене Слово Самого Бога, достатній та незаперечний авторитет.

Ми віруємо в єдиного істинного, вічного Бога, який існує в трьох особах (Отець, Син та Святий Дух).

Ми віруємо в Ісуса Христа, вічного Бога, Його непорочне зачаття. Був істинною людиною, провадив безгрішне життя на землі, помер на хресті на Голгофі, став Посередником Нового Заповіту та жертвою за наші гріхи, на третій день воскрес із мертвих, вознісся на небо і зараз сидить по Божій правиці, як Первосвященник.

Ми віруємо в Святого Духа, який закликає людей до покаяння, наставляє в істинній вірі та збудовує тіло Христове з усіх віруючих у Нього.

Ми віруємо, що Бог створив людину за образом Своїм, що людина свідомо згрішила проти Бога і таким чином прирікла себе та своїх нащадків на фізичну та духовну смерть.

Ми віруємо, що людина не може спастися власними зусиллями, але тільки через віру в Ісуса Христа, який помер на хресті для умилостивлення за наші гріхи.

Ми віруємо, що біблійна помісна церква регулярно збирається разом для спілкування, вивчення Слова Божого, спільної молитви та поклоніння, зміцнення у вірі та допомоги один одному.

Ми віруємо, що водне хрещення є символом спасіння через віру. Воно відбувається шляхом цілковитого занурення у воду.

Ми віруємо, що Вечеря Господня (ламання хлібу) є символом спокутної жертви Ісуса Христа, що нагадує нам про Його страждання та смерть і наше прощення.

Ми віруємо, що всі, хто щиро вірує, будуть звітувати про свою надію, що на Бога вони покладали, пред престолом Ісуса Христа, де і отримають нагороду.

Ми віруємо у вічне прокляття для невіруючих, з якого немає вороття. .

Історія Школи

Служіння Заочної Білійної Школи за останні 20 років - це шлях віри та повної довіри Господу. Основна мета Заочної Біблійної Школи - дати можливість кожному бажаючому вивчати Біблію та застосовувати її на практиці в своєму повсякденному житті.

Коли ми починали розвиток школи в 1991 році, то були впевнені, що на це Божа воля. Це нас підбадьорювало та давало сміливості робити кроки віри. У нашому розпорядженні було всього 5 курсів Біблійного інститута ім. Муді (м.Чикаго), застарівша версія російською мовою, і більше нічого. Але те незначне, шо ми мали, Бог щедро благословив і воно принесло багато плоду.

У 1991 році в маленькій кімнаті Біблійної Місії ми відредагували п'ять курсів, і влітку 1992 року в м.Алмата (Казахстан) у нас було вже декілька сотен студентів. Протягом першого року кількість студентів сягнула 2000 по всій території СНГ. Ми вкрай потребували другого філіалу, який було відкрито в 1993 році в Омську. Період з 1993 до 1997 року був періодом бурхливого зростання Заочної Біблійної Школи. До п'яти вже існуючих курсів додалися ще 10 курсів, перекладених з англійської. Було відкрито ще три філіали: 1995 у Києві, 1995 у Мінську та 1997 у Москві. Тепер більше 7000 студентів одночасно мали змогу вивчати Священне Писання. Увесь цей час ми бачили благословенну руку Бога. Постійно відчуваючи фінансові труднощі, ми були свідками Божої вірності, оскільки Бог завжди посилає найнеобхідніше в потрібний час.

У період з 1998 до 2001 було добавлено 18 нових курсів. Усі вони надані Біблійним інститутом ім.Муди.

Історія Заочної Біблійної Школи

1901: Чикаго (Біблійний інститут Муді)

1992: м. Алмати (курси ЗБШ російською мовою)

1993-1997: Омськ, Москва, Київ, Мінськ

2001-2003: Киргизстан, Узбекістан
Початок перекладу на киргизську, казахську, таджикську, узбекську та каракалпакську мови.

2004-2005: Німеччина (ЗБШ в Західній Європі), Таджикістан

2004: Курс "Життя Ісуса Христа" в Інтернеті

2010: Туркменістан, Молдова

Загальна кількість студентів з 1992 року: 41 000

2002-2005: Через велику різноманітні можливості для благовістя та учнівства, Бог закликав нас до подальших кроків віри. Ми почали переклад 5 курсів ЗБШ на мови Центральної Азії: киргизську, казахську, таджикську, узбекську та каракалпакську. Далі відкриваються філіали - 2001 у Киргизстані, 2003 в Узбекістані, 2004 у Німеччині (для російськомовних у Європі), 2005 у Таджикістані.

З 2004 року російськомовне населення 42-х країн зареєструвалося в Інтернеті для вивчення онлайн курсу "Життя Ісуса Христа".

2006-2011: Восени 2010 року ще один філіал відкрито в Туркменістані. 12 курсів запропоновано вже туркменською та два курсу ще в роботі. У 2010 відкрито філіал у Молдові, де тепер пропонується більше 10 підручників руминською мовою. Переклад курсів ЗБШ продовжується, і на данний момент виконується переклад більше ніж 50 курсів.

Які ж результати ми бачимо сьогодні? Більше 41 000 людей мали змогу вивчати Слово Боже за допомогою принаймні одного з 35 курсів. Наявні курси 10 мовами: російською, казахською, киргизською, узбекською, таджикською, туркменською, каракалпакською, румунською, українською та німецькою. Учбовий матеріал використовується в різноманітних служіннях: благовістя, учнівство, підготовка служителів, під час підготовки до проповідей, вивчення Біблії в малих групах, недільній школі, тощо. Студентами ЗБШ є люди різних (більше 30-ти) національностей, різних професій, соціального статусу та віку. У СНГ та за його межами люди мають змогу вивчати Слово Боже з гнучким графііком навчання, індивідуальною швидкістю та незалежно від географічного положення. Ми вважаємо, що ці результати є величезним благословінням від Бога.

Наша команда

Екатерина и Виктор БарановыІнструктори ЗБШ онлайн: Віктор і Катерина Баранови

Співробітники Біблійної місії (Віктор з 1995 року, Катерина – з 2005 року). Відповідають за учбовий процес у Заочній Біблійній Школі. У 2000 році Віктор закінчив Московську богословську семінарію ЄХБ. Довгий час подружжя разом викладали в недільній школі церкви ЄХБ м.Митищі Московської області, де Віктор зараз несе пасторське служіння.

Біблійна місія запрошує лідерів служіння до співробітництва.

Ми віримо, що кожен, поставлений Богом служитель, піклується про свою паству, що Бог йому довірив. Пастор несе відповідальність за те, щоб насищати свою наству якісною духовною іжею. Ми пропонуємо служителям церков та молодіжним лідерам якісний матеріал для вивичення Біблії.

На сайті нашої школи ви можете вивчити курси, що вас зацікавили для того, щоб потім викладати ці теми в церкві. Після завершення курсу, ми переводимо вас зі статусу студента в статус інструктора учбового відділу. Таким чином вам відкривається можливість сформувати свою групу з тих людей, яких ви знаєте. На правах інструктора ви зможете вести свою групу, слідкувати за динамікою навчання та успіхами. Проглядаючи типові помилки, ви зможете створювати форуми на основі вивченого матеріалу.
Ви зможете приділити увагу тим, хто не відвідує малі групи з вивчення Біблії протягом тижня. Зустрічаючись зі своєю групою в певний день (протягом тижня або у неділю), ви в реалі зможете обговорити все те, що вивчили онлайн. Ми пропонуємо вас якісний матеріал, який ви зможете передати своїй пастві з мінімальною затратою сил та часу.

 

Ставши інструктором у нашій школі, Ви зможете:

 • обирати курс та створювати групу для вивчення, залучаючи тих людей, яких запросите до навчання
 • відслідковувати успішність та інтенсивність навчання кожного члена вашої групи
 • вести листування з вашою групою, спонукаючи їх навчатися у певному, необхідному вам темпі
 • створювати закритий форум, формувати питання для обговорення та залучати групу до дискусії щодо запропонованого Вами питання
 • на свій розсуд давати додаткові завдання групі для більш поглибленного вивчення
 • вести вебінари у своїй групі (онлайн конференції), обговорюючи вивчений матеріал (над технічними можливостями ми зараз працюємо)

 

Чому це важливо?

Ми розуміємо важливість вивчення Слова Божого та ставимо за мету допомогати людям пізнавати Бога через Його Слово. Є велика кількість людей, яких необхідно спонукати та направляти до вивчення Писання. Крім того, певний контроль та підзвітність стимулюють християн до більшої зібраності та відповідальності. Саме тому співробітники Біблійонї місії вирішили запропонувати лідерам церков та малих груп скористатися багатим матеріалом нашої школи для вивчення Біблії в своїх групах.

 

Переваги навчання

 • якісний Біблійний матеріал
 • підготовлена платформа для навчання
 • служитель витрачає мінімум часу та сил для підготовки та керування групою
 • інтерес молоді до нових форм навчання (інтернет навчання)
 • можливість залучити тих, хто багато часу проводить в соціальних мережах
 • можливість залучити всіх тих, хто не має змоги відвідувати малі групи з вивчення Біблії

 

Що для цього потрібно?

 • Вивчити в ЗБШ онлайн курс, що Вас зацікавив
 • Вік студента ЗБШ (майбутнього керівника групи) івд 20 років та вище.
 • Залученість у життя помісної церкви, у служінні.
 • Заповнення анкети для інструктора ЗБШ
 • Усне чи письмове благословіння з боку служителів помісної церкви (нам доведеться зв'язатися з пастором, щоб детально обговорити з ним нашу пропозицію).

 

Створення групи

 • після ухвали пастора (якщо Ви самі не є пастором церкви), ми просимо Вас запросити зареєструватися на нашому сайті тих людей, кому Ви хотіли б допомогти у вивченні Біблії (від трьох осіб та більше).
 • коли вони зареєструвалися на сайті, ми створимо з них групу, яку ви будете вести у якості інструктора.

 

Інструктаж

Як студент ЗБШ Ви вже знайомі з принципом роботи нашого сайту, тому додатковий інструктаж не займе бачато часу. Ми покажемо Вам деякі важливі елементи, якими може користуватися інструктор ЗБШ.


Чи зацікавила Вас ця пропозиція? Якщо у Вас виникли запитання з цього приводу?
Зв'яжіться з нами: edu.msk@biblemission.org (Баранов Віктор)