Процесс обучения (UA)

Технічні умови

Для навчання в нашій школі Вам необхідне безперервне підключення до інтернету. Швидкісне підключення не є обов'язковим, оскільки уроки зроблено у форматі книги. Для знайомства з системною платформою наявний відео-урок, крім того деякі курси містять відео-матеріал, для перегляду якого бажано мати швидкісний інтернет.

Адміністративні умови

Студентом нашої Заочної Біблійної Школи може стати будь-яка людина, яка бажає пізнати Біблію: служителі церков, керівники молоді, християни "зі стажем" або новонавернені, а також люди, що шукають Бога. Кожний бажаючий навчатися повинен зареєструватися на сайті, а потім на кожен окремий курс, який бажає вивчити. Реєстраційна форма має поля, заповнення яких є обов'язковим - їх відмічено "зірочкою" - *.


Реєструючись на нашому сайті, Ви даєте згоду використовувати наш матеріал лише для особистого користування. За порушення авторських прав передбачена адміністративна, кримінальна та цивільна відповідальність. Право на використання біблійних курсів надано Біблійній місії Біблійним інститутом Муді (Moody Bible Institute, USA).