Процесс обучения (UA)

Виконання екзаменів

Кожний урок, після текстового матеріалу, містить екзамени, які необхідно виконати.

Важливо! Починайте виконання екзамену лише після того, як впевнитеся, що добре знаєте матеріал уроку та можете відповісти на всі запитання. Під час виконання екзамену ви не повинні звглядати до учбового матеріалу.

Виконавши всі завдання екзамену, натисніть "Відправити все та завершити тест". Після цього на екрані з'являться результати вашого екзамену. Якщо екзамен містить завдання типу "ессе", оцінку за нього ви дізнаєтесь, коли інструктор оцінить вашу відповідь.

Екзамен може складатися з декількох частин:

Перша частина містить твердження, з якими потрібно погодитися або не погодитися, вибравши, відповідно, з випадаючого меню "правильно" чи "неправильно".

Друга частина містить запитання, що передбачають вибір однієї або декількох відповідей з запропонованого переліку. 

Третя частина містить питання на відповідність, де необхідно знайти відповідність між двома колонками (наприклад, підібрати місце з Писання до тексту вірша).

Четвера частина містить текст з пустими вікнами, які потрібно заповнити відповідним словом чи фразою з випадаючого меню.

П'ята частина може містити творче завдання (ессе), в якому ви маєте самостійно написати коротку відповідь з декількох речень.

Виконавши всі завдання та відіславши екзамен, ви зможете відразу ж побачити його результат, оскільки всі завдання, окрім ессе, оцінюються компьютером. Оцінку та коментар до вашого ессе ви зможете побачити згодом, після того, як ваш інструктор прочитає та оцінить його.