Шановні студенти,
Українські курси зараз працюють у режимі тестування.
Будемо вдячні за Вашу співпрацю у тому, щоб зробити їх кращими.
Якщо Ви помітили будь-яку помилку у тексті, помилку або невідповідність посилання на біблійні тексти, непрацююче посилання або тестове завдання, будь ласка, повідомте нам про це.
Бажаємо благословень у навчанні,
команда БМ.

Послання до Римлян являє собою не лише глибокий богословський труд, але й практичний посібник. Ми знаходимо в ньому основи християнської віри; в ньому говориться про те, що таке спасіння, від Кого воно походить, як ми можемо його прийняти і яким має бути його вплив на наше життя. Воно навчає нас, як перемагати гріх і як віруючий повинен поводити себе в церкві та суспільстві.

Цей курс призначений як для тих, хто лише робить перші кроки у християнській вірі, так і для тих, хто вже визнав Ісуса Христа Спасителем. У цьому курсі розглядаються основні положення християнської віри та надаються практичні рекомендації як слідувати за Христом. Ми наполегливо рекомендуємо всім розпочати навчання саме з цього курсу. 

Ісус Христос - найдивовижніша Особистість в історії. Його вчення змінило життя мільйонів людей. Якщо ви є християнином, то детальне вивчення життя Спасителя може надихнути вас на більш самовіданне служіння Йому. Якщо ви не вважаєте себе одним з послідовників Христа, то, можливо, знайомство з Його життям підштовхне вас до прийняття важливого рішення.

Життя у святості – одна з найскладніших, та водночас найважливіших тем Біблії. Багато хто вважає, що християнська святість для них недосяжна, але Господь для усіх сказав: "Будьте святі, Я бо святий! " (1 Пет. 1:16). Тема особистої святості вкрай актуальна для будь-якого християнина. Мета цього курсу - навчити основам християнського життя у святості.

Цей курс складається з десяти уроків, які розглядають десять основних пунктів християнського віровчення.

Вивчення курсу "Воля Божа для твого життя" дозволить вам чітко зрозуміти, який спосіб життя повинен вести християнин, якими принципами він повинен керуватися, якщо бажає жити відповідно до Волі Божої, що показана нам у Біблії. Цей курс допоможе вам зрозуміти, як розпочати свій шлях пізнання волі Божої і, можливо, стане керівництвом у повсякденному житті. Попередньо ознайомтесь з "Рекомендаціями до курсу".